دستگاه شستشوی و ضدعفونی کننده ابزار جراحی

ADW-A-520
ADW-A-480
ADW-A-320
دستگاه های شستشو ابزار جراحی این شرکت در حجم های 320 لیتری, 480 لیتری و 520 لیتری بر مبنای الزامات ملی وزارت بهاشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و همچنین استاندارد بین المللی ISO 15883 و IEC61010-1 در تجهیزات شستشو برای ابزارهای پزشکی در شرکت آتی ماشین تولید شده است. این دستگاه ها با بهره‌گیری از تکنیک پاشش موثر آب گرم بهمراه مواد شوینده، برای تمیز کردن و ضد عفونی نمودن ابزارهای پزشکی توصیه شده است. با استفاده از برنامه های از پیش تعیین شده این دستگاه ها می ‌توان ابزار و لوازم مربوط به طیف گسترده ای از بیمارستانهای عمومی و تخصصی و همچنین صنایع مرتبط با محصولات پاک و استریل را بصورت اتوماتیک شستشو نموده و از ضدعفونی کامل آنها در زمان کوتاه اطمینان حاصل نمود.
ابزار شوی های آتی ماشین با قابلیت پاشش روغن پوشاننده پیش از خشک کردن ابزارها، می تواند برای بسیاری از ابزار و تجهیزات حساس با دوره نگهداری بالا به راحتی استفاده گردد.
دستگاه های ست شوی شرکت آتی ماشین ساخت ایران بوده و کلیه مکانیزم ها، لوازم و تجهیزات آن (بجز آنچه که در بخش تجهیزات خارجی به آن اشاره شده) توسط شرکت آتی ماشین طراحی و ساخته شده است.

دانلود کاتالوگکارخانه

کیلومتر ۳۵ اتوبان تهران - قم ، شهرک صنعتی شمس آباد ،
بلوار بهارستان ، بلوار نخلستان ، گلشید ۷ ، پلاک ۹

۰۲۱-۵۶۲۳۰۱۸۶

۰۲۱-۵۶۲۳۰۱۸۵

info@atimachineco.com

دفتر مرکزی

تهران خیابان سعدی شمالی ، خیابان برادران قائدی ،
مجتمع تجاری هدایت ، پلاک ۱۸۶ ، واحد ۴۰۴

۰۲۱-۷۷۶۲۴۷۱۰

۰۲۱-۷۷۶۲۴۱۳۹

info@atimachineco.com